Pocketmags

Ücretsiz Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.26 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Jellyfish Connect

Pocketmags indir. Yaşam Tarzı kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Pocketmags Magazine Gazetelik uygulamasını bugün indirin ve en çok satan ürünlerimizden ÜCRETSİZ bir sorun alın. Dünyanın dört bir yanından 1000'den fazla dergi başlığını keşfedin, keşfedin ve tadını çıkarın.

Pocketmags, dergisi fanlarının dünyanın dört bir yanından çok sayıda ücretsiz ve ücretli dergiden tek bir konu ve abonelik satın alabilecekleri bir dijital gazete bayiidir.

Pocketmags Gazetelik, sevdiğiniz dergileri içerir ve sizi yeni favorilerinize sunar.

Pocketmags Hesabı:
Dergilerinize çevrimiçi, iPad, iPhone, Android veya Kindle gibi diğer platformlarda erişmek isterseniz ücretsiz bir Pocketmags hesabı açabilirsiniz.

Popüler Dergiler:
Marie Claire, Şeyler, Top Gear, BBC İyi Yemek, Açık Hava Fotoğrafçılığı, Tutum, Gay Times, DIVA, Merhaba !, Dört Dört İki, Ön, Yüklü, Uçağı Dünya, Zayıflama Dünyası, NME, Kadın & Ev, Tamiya Model Dergisi, MIM : AFV Edition, Model Askeri Uluslararası, Model Uçak Uluslararası, Siyah Beyaz Fotoğraf, Dijital Fotoğraf Tutkunu, Müzik Teknolojisi, Hi-Fi Plus, Tat Italia, Superbike Dergisi, GT Porsche, Cilt ve Mürekkep Dövme Dergisi ve yüzlerce daha!

** Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bir hata raporu gönderin veya [email protected] adresinden bize e-posta gönderin. Eğer bir sorun / abonelik satın aldıysanız ama almadıysanız lütfen 7/24 bize ulaşın ve sorunu en kısa zamanda çözeceğiz.

Mağaza, satın almadan önce denemeniz için çeşitli ücretsiz konular içerir. Cihazınızdaki okuma deneyiminin tatmin edici olmasını sağlamak için ücretsiz bir sorunu denemeniz şiddetle önerilir. **

Pocketmags indir